Position:

Specjalista d/s obsługi klienta (z językiem niemieckim)

Reference specialisation:

Sales & Marketing

Job Description:
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.

Dla naszego z naszy z naszych Klientów poszukujemy:
Miejsca pracy: Łodź
Obowiązki:
  • Osługa Klientów telefonicznie, elektronicznie lub listownie. Szybkie reagowanie na zapytania Klientów.
  • Obsługa reklamacji od A do Z - Klientów posługujących się tylko językiem niemieckim: obsługa administracyjna, zwroty gwarancyjne, wymiany, noty kredytowe, faktury, współpraca z partnerami logistycznymi.
  • Pozyskiwanie i umiejętna ocena wszystkich istotnych informacji potrzebnych do rozwiązania zapytań i skarg Klientów.
  • Definiowanie wad i nieprawidłowości w procesach i procedurach w celu jak najefektywniejszego działania – polepszania i usprawniania procesów.
Oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z Klientem będzie atutem - zorientowanie na Klienta
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Proaktywność i zoriętowanie na realizację celów
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ciekawy pakiet socjalny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie w oparciu o wysokie standardy pracy, miłą atmosferę

Place of work - City:

Łódź - Łódzkie

Industrial sector:

Consumer Services

Number of vacancies:
1
Reference code:
VP/WAWA/01
Reference office:
Warszawa
Job offer insertion date:     28/09/2018