Position:

Prawnik (In - House)

Reference specialisation:

Office & HR Tax & Legal

Job Description:
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości. Poszukujemy osoby na stanowisko Prawnika (In - House), z doświadczeniem w prawie nieruchomości.

OPIS STANOWISKA:
- Weryfikacja umów pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa oraz interesu Spółki, w tym umów najmu
- Bieżąca obsługa prawna Spółki, opiniowanie i tworzenie pism oraz umów
- Udział w procesach due diligence
- Współpraca z kancelariami zewnętrznymi
- Przygotowanie strategii działania

OCZEKIWANIA:
- Wyższe wykształcenie (prawnicze)
- Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego, zdobytego jako prawnik in – house
- Doświadczenie w prawie nieruchomości (warunek konieczny)
- Biegłe posługiwanie się językiem angielskim
- Ukończona aplikacja radcowska lub adwokacka
- Samodzielność w działaniu
- Możliwość podjęcia pracy w ciągu miesiąca będzie atutem

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub B2B
- Realny wpływ na rozwój organizacji i podejmowanie decyzji strategicznych
- Dużą swobodę w działaniu oraz dużą odpowiedzialność
- Możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy

#LI-IS1
Place of work - City:

Warszawa

Industrial sector:

Real Estate

Number of vacancies:
1
Reference code:
366
Reference office:
Warszawa
Job offer insertion date:     2020-09-15